Adoptuj
TTB

“KEJTER” wspiera działania TTB Poznań

TTB to psy, które ze względu na swoją „sławę” niejednokrotnie są skazywane na śmierć lub zapomnienie w schroniskach. Odczarujmy ten wizerunek wspólnie! Pokażmy, jak wspaniałymi i pełnymi miłości potrafią być psy tych ras i jak cudownymi mogą być towarzyszami.

Stowarzyszenie TTB Poznań szuka domów dla terrierów typu bull – amstaffów, pit bulli, bullterrierów i staffików.

Jako organizacja czynnie działa od grudnia 2014 roku. Znaleźli w tym czasie dobre domy dla kilkuset psów.

Kejter.pl wspiera działania TTB Poznań przekazując karmę oraz lekarstwa do potrzebującym psów. Przekazujemy na ten cel więcej niż 100% zysków ze sprzedaży produktów w naszym sklepie.

Dlaczego warto adoptować?

Wdzięczność

Mówi się, że adoptowany pies, który, znalazł bezpieczny dom jest wdzięczny i jeszcze bardziej wierny od psa kupionego z hodowli.

Dobry uczynek

Masz poczucie, że zmieniłeś cały świat Psa, który często bity, trzymany na łańcuchu, używany jako reproduktor w okropnych warunkach.

Łamanie Stereotypów

Przekonujesz się, o braku zasadności stereotypów o TTB. Dzięki Tobie inni przekonują się, że w większości przypadków to normalne psy jak inne rasy.

Prawie za darmo

Pies adoptowany nie kosztuję nic. Ba, pies, którego przyjmiesz na dom tymczasowy jest karmiony i leczony przez fundacje. Pamiętaj jednak, że utrzymanie psa kosztuję. Dobrze przemyśl swoje możliwości przed decyzją o adopcji.

Bezpieczeństwo

Czasem stereotypy mają i dobre strony. Jeśli chcesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa to uwierz, że niejeden bandyta zastanowi się dwa razy zanim spróbuję zrobić Ci krzywdę gdy będziesz z psem TTB.

100% Miłość

Zyskujesz przyjaciela na całe życie. Jeśli czujesz się samotny lub smutny to zabójczy uśmiech TTB będzie lepszy od niejednej pigułki.

Nasze Doświadczenia z TTB


WOOF

Kontakt

Stowarzyszenie TTB Poznań

Tel. 668 157 162
Tel. 793 643 620
adopcje.ttb@op.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania/wątpliwości w temacie TTB, naszej działalności czy adopcji możesz zadzwonić do nas lub napisać maila.

FAQ’s