logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam posuere varius magna, ut accumsan quam pretium vel. Duis ornare felis

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany
(+44) 871.075.0336
cortex@qodeinteractive.com

Adoptuj Psa TTB

TTB to psy, które ze względu na swoją „sławę” niejednokrotnie są skazywane na śmierć lub zapomnienie w schroniskach. Odczarujmy ten wizerunek wspólnie! Pokażmy, jak wspaniałymi i pełnymi miłości potrafią być psy tych ras i jak cudownymi mogą być towarzyszami.

 

Stowarzyszenie TTB Poznań szuka domów dla terrierów typu bull – amstaffów, pit bulli, bullterrierów i staffików…

 

Jako organizacja czynnie działa od grudnia 2014 roku. Znaleźli w tym czasie dobre domy dla kilkuset psów. Kejter.pl wspiera działania TTB Poznań przekazując karmę oraz lekarstwa do potrzebującym psów. Przekazujemy na ten cel więcej niż 100% zysków ze sprzedaży produktów w naszym sklepie.

▼・ᴥ・▼

„KEJTER” wspiera działania TTB Poznań

 

Dlaczego warto adoptować TTB

Wdzięczność
Mówi się, że adoptowany pies, który, znalazł bezpieczny dom jest wdzięczny i jeszcze bardziej wierny od psa kupionego z hodowli.
Dobry uczynek
Masz poczucie, że zmieniłeś cały świat Psa, który często był bity, trzymany na łańcuchu, używany jako reproduktor w okropnych warunkach.
Łamanie Stereotypów
Przekonujesz się, o braku zasadności stereotypów o TTB. Dzięki Tobie inni przekonują się, że w większości przypadków to normalne psy, jak inne rasy.
Prawie za darmo
Pies adoptowany nie kosztuję nic. Ba, pies, którego przyjmiesz na dom tymczasowy jest karmiony i leczony przez fundacje. Pamiętaj jednak, że utrzymanie psa kosztuję. Dobrze przemyśl swoje możliwości przed decyzją o adopcji.
Bezpieczeństwo
Czasem stereotypy mają i dobre strony. Jeśli chcesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa to uwierz, że niejeden bandyta zastanowi się dwa razy zanim spróbuję zrobić Ci krzywdę gdy będziesz z psem TTB.
100% Miłości
Zyskujesz przyjaciela na całe życie. Jeśli czujesz się samotny lub smutny to zabójczy uśmiech TTB będzie lepszy od niejednej pigułki.

Kontakt

Stowarzyszenie TTB Poznań

Tel. 668 157 162
Tel. 793 643 620
adopcje.ttb@op.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania/wątpliwości w temacie TTB, naszej działalności czy adopcji możesz zadzwonić do nas lub napisać maila.