logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam posuere varius magna, ut accumsan quam pretium vel. Duis ornare felis

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany
(+44) 871.075.0336
cortex@qodeinteractive.com

O nas

Witaj w kejter.pl – sklepie internetowym, który powstał z myślą o pomocy terrierom typu bull. Nasza akcja jest prowadzona przez 66projekt.pl i ma na celu obalenie krzywdzących stereotypów, które obarczają te psy ras pitbull, amstaff, stafford oraz bullterier.
W naszym sklepie znajdziesz wiele gadżetów, które obśmiewają te stereotypy i pokazują, że psy te są wspaniałymi towarzyszami życia. Oferujemy również karmy i akcesoria dla psów, z których pełny dochód przeznaczamy na potrzeby stowarzyszeń dobroczynnych, takich jak „Ttb Poznań”, które ratują te psy przed „ludźmi”, którzy znęcają się nad zwierzętami, wystawiają je do walk i reprodukują w skandalicznych warunkach.

▼・ᴥ・▼

 

Wierzymy, że pies nie rodzi się zły,

trafia tylko na złych ludzi

Dlatego to robimy

Dlatego chcemy pomóc psom terrierom typu bull, które często są ofiarą ludzkiej okrutności i niesłusznie uważane za agresywne. Przeciwnie, te psy są bardzo przyjacielskie, oddane i lojalne, a z odpowiednim szkoleniem i wychowaniem mogą być wspaniałymi towarzyszami dla całej rodziny.

Nasze Adopciaki

To właśnie ta trójka zainspirowała nas do stworzenia projektu Kejter. Prawdziwi bohaterowie naszej marki!

Benek

Adek

Rysio

Zapraszamy do naszego sklepu i wypełniania wniosków adopcyjnych. Razem możemy zmienić postrzeganie tych wspaniałych psów i pomóc im znaleźć kochający dom.